Показать сообщение отдельно
Старый 13.04.2016, 03:12   #827
ДобровоЛ
Бывалый
 
Аватар для ДобровоЛ
 
Регистрация: 08.12.2015
Пчелостаж: 55
Пчелосемей: 40
Ульи: Дадан(300) 24-32р.,багатокорп.Рут(230)
Адрес: Київ(взимку),Київська об.,Броварський р-н, с Княжичі під лісом
Возраст: 68
Сообщений: 3,339
Сказал(а) спасибо: 2,708
Поблагодарили 1,271 раз(а) в 375 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 29 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 397
ДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Текущие вопросы начинающих

Цитата:
Сообщение от Hurido Посмотреть сообщение
Вітаю всіх бджолярів.
Незнання призводить до бід ( Почну з того шо я початківець. Загалом до бджолярства відношення мав раніше, але ніколи сам з ними не займався. Тепер стало так шо все на мені. Знайомство з бджолами пройшло на цих вихідних в рамках ревізії вуликів. Звісно готовився читав літературу і згадував що знав про весняні роботи і і загалом про догляд але відсутність практики то відсутність практики і нічого поки з тим не поробиш. І так перше з чим стикнувся, не знав шо робити з витягнутими маточниками. З двох вуликів які активно налаштувались роїтись вирізав загалом 17 маточників з матками на різних стадіях розвитку (дві на моїх очах вигризлись!!!). Оскільки не був до цього підготовлений, то перебив їх((( Знаю це зовсім не похвально...Тому вас прошу поради якщо з таким знову стикнусь шо робити, шоб так не марнотратити ресурси? Як бути? Що до того підготовити? Як правильно поступати? Друге шо тривожить, що в багатьох вуликах тягнуть трутнів (ячейки з куполами, колпачками випуклими), маточників нема, літають стабільно, файно, розплод є і запечатаний і відкритий, не шумлять. Просто все таки насторожує. Так розумію шо вже готовляться до роїння? Може я якась обовязкова кількість трутнів в сімї шо їм потрібні? Підскажіть хто чим може будь-ласка. На форумі я новобранець, буду шукати і читати але як хтось з бувалих знає шо мені порадити або де читати про те то буду радий любому відгуку.
Це у вас зараз так?

Добавлено через 5 минут
Цитата:
Сообщение от Амид Посмотреть сообщение
Помогите пожалуйста. Внезапно в этом году появилась аллергическая реакция на укусы пчел. В прошлом году не было. Это пройдет? Что делать?
З часом пройде. Це як у моряків,- коли перші виходи в море після довгої перерви визивають морську хворобу.

Добавлено через 17 минут
Цитата:
Сообщение от Владимир Татомир Посмотреть сообщение
Если три рамки пчелы, ставьте заставные с двух сторон, пленка сверху и облегает по краям можно не до дна пару тройку сантиметров.Утеплить сверху утеплителем, или одеждой б\У.Если мед есть, вскрыть и смочить водой, нет, дать канди.В крайнюю рамку можно водички брызнуть.
Таку сім"ю не лишнє зараз утеплити і з боків.
ДобровоЛ вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: