Показать сообщение отдельно
Старый 23.04.2016, 09:05   #303
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 327
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пожелания!

glider, іконки находяться прямо над нумерацією сторінок в правому нижньому куту. Їх би хоч якось здвинуть вліво...


Ворон, а може мені краще вулик з краником купити і не заходити на цей форум? В мене є інші, більш нагальні, застосування моїм грошам ніж купівля ноута чи стаціонарного компа. Та й мобільність планшета ні в яке порівняння з ноутом не йде. Планшет завжди при мені, крім робіт на дачі. Куди я б не йшов (їхав), я завжди беру його. Це і навігатор, і фотік, і блокнот, ну і сам інтернет також. Він як частина мого тіла. От тільки 3G - модем з інтернетом від Інтертелекому посіяв і ніяк не знайду його, а Київстарівський 2G не дозволяє дивитись ютьюбівські фільми.
gvf вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
БМВ (14.04.2018)