Показать сообщение отдельно
Старый 30.04.2016, 00:21   #857
Виталий91
Бывалый
 
Регистрация: 21.08.2011
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 40
Ульи: 230
Адрес: Запорожская обл
Сообщений: 886
Сказал(а) спасибо: 175
Поблагодарили 1,185 раз(а) в 380 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 20
Сказали "Не согласен!" 68 раз(а) в 44 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 320
Виталий91 имеет неукоснительную репутациюВиталий91 имеет неукоснительную репутациюВиталий91 имеет неукоснительную репутациюВиталий91 имеет неукоснительную репутациюВиталий91 имеет неукоснительную репутациюВиталий91 имеет неукоснительную репутациюВиталий91 имеет неукоснительную репутациюВиталий91 имеет неукоснительную репутациюВиталий91 имеет неукоснительную репутациюВиталий91 имеет неукоснительную репутациюВиталий91 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.

Цитата:
Сообщение от ДобровоЛ Посмотреть сообщение
Цей виступ Артемія в Баришівці торік! Бачив це власними очима...

Добавлено через 10 минут


Карпатка швидко набиває сили, повірте. Я з ними працюю вже близько 40 років. Я маю на увазі маток від першоджерел. Ще знамениті ті- перші - 77, Буковина, 82, і всі їх сестри , Вучківська, Говерла, Рахівська, Синєвир - далеко не повний їх перелік. Маток брав основному у Гайдара. Та всі вони можуть роїтися, особливо, коли за ними немає хорошого догляду. Окрім Сотки. То бджола не зовсім схожа з усіма карпатками...
чи не маєте ви контакт, випадково, того дядька що продає супер пакети карпацьких бжол?

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Сообщение от ДобровоЛ Посмотреть сообщение
Цей виступ Артемія в Баришівці торік! Бачив це власними очима...

Добавлено через 10 минут


Карпатка швидко набирає сили, повірте. Я з ними працюю вже близько 40 років. Маю на увазі маток від першоджерел. Ще знамениті ті- ще перші - 77, Буковина, 82, і всі їх номерні сестри , Вучківська, Говерла, Рахівська, Синєвир - далеко не повний їх перелік. Маток брав основному у Гайдара. Та всі вони можуть роїтися, особливо, коли за ними немає хорошого догляду. Окрім Сотки. То бджола не зовсім схожа з усіма карпатками...
ну і нехай собі рояться, якщо швидко набирає силу то її можна використати в інших цілях, а потім швидко змінити королеву.хочеться щоб було м'ясо!
Виталий91 вне форума