Показать сообщение отдельно
Старый 11.10.2012, 22:47   #118
mascot
Активный участник
 
Регистрация: 05.07.2011
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: ____
Ульи: Рут
Адрес: Вінницька область
Возраст: 41
Сообщений: 186
Сказал(а) спасибо: 10
Поблагодарили 187 раз(а) в 47 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 185
mascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин

Цитата:
Сообщение от gekach Посмотреть сообщение
планы прямо наполеоновские
Добавлено через 4 минуты
похоже друг хочет сразу себя почувствовать большим буржуем.
хочу просто пром пасіку ... а що для вас означає великий буржуй ... ? ... можливо я уже себе так відчував ... поділюсь з вами як воно бути таким :-)

Добавлено через 9 минут
Цитата:
Сообщение от віталий Посмотреть сообщение
Я тут перечитав всі 12 сторінок цієї теми,ох і вимотав він вас всіх своїми запитаннями цей mascot,цікаво а де він зараз, і як йому вдалось висушити дошку за 3 місяця до 16%. А так то ніякою промисловою пасікою тут і не пахне,тільки заголовок тут багатообіцяючий.
Молодець Віталій ... зміг перечитати аж 12 сторінок!!!!
Ставлю багато запитань, так як знань у мене дуже мало... наразі уже виправляюсь і по темі бджільництва запитую значно меньше!

Дошку я описував як сушив ... вологомір показував такі цифри... можливо бреше... вам видніше!
А доску ту неспішили, порізали ось тільки осіню через рік після закладки в штабель на заготовки під корпуса .... порядка 90 корпусів вийде по прикидці! А на минулих вихідних новий штабель заложили для корпусів на сезон 2014 року ... тільки уже не чисто липа а в перемішку з сосною ... і самі уже не пиляли кругляк на пилорамі ... а завезли до іншого пилорамщика по 110грн куб попиляв!

Ви дійсно людина обдарована, це відразу в знаки далося , ... такі надзвичайні можливості маєте передбачити майбутнє ... виходить біда мені буде з моєю пром пасікою .... дякую що попередили!

А назва теми дуже класна .... вона мені душу гріє і радість приносить!

Віталію всього вам найкращого.... надзвичайно приємно з вами спілкуватися!!!
mascot вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо: