Показать сообщение отдельно
Старый 15.10.2012, 09:09   #37
король орест
Бывалый
 
Регистрация: 25.08.2012
Пчелостаж: 30
Пчелосемей: 220
Ульи: лежаки
Адрес: Україна,Львівська обл.,с.Городище
Возраст: 58
Сообщений: 1,280
Сказал(а) спасибо: 1,014
Поблагодарили 1,562 раз(а) в 392 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 7
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 9 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 364
король орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.

Цитата:
Сообщение от віталий Посмотреть сообщение
Крім Росії карпатка також популярна в Казахстані та Узбекистані,
Зайдіть на російські сайти,де є оголошення по продажу пакетів - пропозиції по продажу карпатки із Казахстану і Узбекістану переважають пропозиції із України.В мене купець із Росії,розказує слідуюче: ціни на пакети із К. і У. нижчі чим у нас,із доставкою там проблем не має(є багато оголошень де продавці доставляють пакети у любу точку Росії).Якась частина купує їхні пакети,але на даний час наші бджоли кращі.
Цитата:
Сообщение от віталий Посмотреть сообщение
На слідуючий рік очікуєм "аншлаг" з боку братського народу,
За "аншлаг" поки що скоро говорити,- є багато факторів,які на це впливають,із їхнього і нашого боку.Хотя я за "аншлаг",мій купець обіцяє приїхати,-бджолами задоволений,буде попит - буде відповідна ціна.

Добавлено через 20 минут
Цитата:
Сообщение от Vadim1974 Посмотреть сообщение
пакеты брал не я а товарищ, привозили в Запорожье после 20 апреля по 800 гривен.
Зразу питання -чому не цінуєте своїх грошей(я маю на увазі товариша і ін.)?Цього року за 500-550гр можна було взяти пакет і не 3+1,а 4 рамки черви.Тим більше 15шт спокійно бере на легковий автомобіль, +на різниці у ціні виграєте,+++не купуєте кота у мішку -на мою думку це головне.
король орест вне форума