Показать сообщение отдельно
Старый 15.09.2016, 13:53   #129
mur
Бывалый
 
Аватар для mur
 
Регистрация: 05.06.2014
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 6
Ульи: Альпійський (рамка h=210)
Адрес: Україна, Львіська обл, Дрогобич
Возраст: 67
Сообщений: 291
Сказал(а) спасибо: 100
Поблагодарили 721 раз(а) в 142 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 6 раз(а) в 6 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 208
mur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва

Цитата:
Сообщение от Urik Посмотреть сообщение
это последняя банка "хвосты" 90-94, ну и П- пойло для сторожа Я никогда не смешиваю что бы не терять качество.
..думаю, краще весь (якісний) спирт змішати і отримати однорідний.
Як не дивно (після відбору "голів"- ацетонів, коли вже почнете брати "товарний спирт") і захочете в процесі відгонки визначати якість на запах то, якщо маєте добрий нюх, відчуєте наступне:

1 стадія.Будете відчувати деякий час певний легко-насичений запах (легкий); він НЕ неприємний, але мене це насторожувало на початках, чи не зарано закінчив з відбором "голови" погону. Проте, знаючи, що відбираєш (дуже повільно) і відкидуєш голови в обсязі 8-10% від загального прогнозованого об'єму спирту, можна бути в цьому плані спокійним.

2 стадія. Довго йде спирт з "правильним" запахом спирту.

3 стадія. Ближче до кінця відсутній жоден запах. Це предвісник того, що скоро підуть "хвости". Тут вже треба хоча б наполовину зменшити швидкість відбору, бути уважним, відбирати не у велику банку, а в маленьку і часто, через 10-15 хвилин "винюхувати" - я капаю на руку, розтираю і визначаю, чи ще добрий спирт. Якщо добрий - доливаю до основної пайки. ( Як тільки відчую хоча б натяк на запах "хвоста" - продовжую відбирати аж до "мутноти". Оцей справжній "хвіст" тримаю до наступної перегонки і вливаю в наступну порцію спирту-сирцю чи брагу. Таким чином втрат практично нема).

Всі ці 3 (нормальні) порції я змішую в один посуд - і виходить смачний і на запах, і на смак спирт.
mur вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (16.09.2016), matveevich (28.09.2016), Slavko (15.09.2016), zelya343 (15.09.2016), Немолодий (26.09.2016), спасатель 101 (19.09.2016)