Показать сообщение отдельно
Старый 02.12.2016, 16:10   #242
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1088
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Самодельный станок

Був в мене хороший товариш столяр ми паралельно на початку незнаючи один одного замовляли в хорошого токаря та фрезерувальника деталі на свої самопали, так от в нього весь верстатний парк а це фуговальний, рейсмус, довбальний, два ветикальних і стрічкова пилорама працювала на двигунах постійного струму напругою правда 220 в. В мене трьохфазне, казав йому а чому ти нехочеш на триф..., а він мені демонструє, перше, це плавний пуск, (сусіди нескаржаться на перегруз лінії).
Друге, тяговитість колекторних та ще й на постійному незрівняти з однофазними, про трьохф... він відмовлявся по причині можливих проблем з податковою. Боявся що сусіди ....
Ну і треттє, можливість регулювання обертів, що особливо потрібно на вертикальних фрезерних по причині різного діаметра фрез. Так що постійний негірше однофазних.

Добавлено через 6 минут
П.с. Чому боявся? Бо майстерню обладнав в колективних гаражах, (проживав на подрах, так він називав свою квартиру в п'ятиповерхівці, ну і чому пишу все в минулому часі, нажаль але відійшов він зарання в потойбічний світ, земля йому пухом.
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием