Показать сообщение отдельно
Старый 15.12.2016, 20:48   #330
АНД
Бывалый
 
Аватар для АНД
 
Регистрация: 27.09.2015
Пчелостаж: 9
Пчелосемей: 27
Ульи: лежак 20р. Дадан 2корпуси 10 р
Адрес: Україна Тернопільска обл.
Возраст: 42
Сообщений: 16,472
Сказал(а) спасибо: 15,332
Поблагодарили 3,436 раз(а) в 771 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 17 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 1273
АНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Экспорт украинского мёда

Цитата:
Сообщение от Костя Куценко Посмотреть сообщение
Одно из основных направлений общества пчеловодов (привожу пример нашего районного об- ва)отстаивать права пчеловодов и конечно же ищем рынок сбыта мёда за рубежом,а для этого нужен объём для того что бы можно было заявить о себе на рынке за "бугром".
Напишу від себе, КОСТЯ запросив мене до себе на симпозіум по зльоту бжіл осіню і боротьбі з кліщем вароа, сімпозіум сподобався тембільше що виступав Череватов ВОЛОДИМЕР Федоривич (доцент,кандидат біологічних наук) від мене людина котра кожинь день з вулика заради науки відбирає по 100 бжіл для вивчення даже зльоту бжіл в осіньо зимовий період ,велика людина і науково підкована, короче вроді я входжу вце обшество з Тернопільщини, якщо Констянтин мене приняв?, ппередцим агітірував свою месну вату, так і на місці вони залишились ну що поробиш коли динозаври не вірять що надвигається глобальна зміна.(ВАТА ЦЕ ТІ ЩО ДУМАЮТЬ ЩО САМІ ГРОШІ ДО НИХ ПРИЙДУТЬ БЕЗ ЇХ ВМІШАТІЛЬСТВА)з повагою до всіх , і відкрию вам одну тайну ЮРА приблудівшийся якраз нас і познайомив,міняйте вулицю, ато ЮРІЙ цезарь всіх буде по попі бить фото зустрічі

Добавлено через 19 минут
справа доцент, зліва наш Костя Куценко котрий організував цю зустріч і котрий між прочим багато раз зімною рекламували форум,+вроді двох чоловік затягнув я в цю секту відгукніться на цій зустрічі познайомився з таким Сергійом в котрого пасіка вроді налічує 325 сім, з його слів він кочує в моєму районі Борщівський. співпраця буде мені навідь дуже корисна із за того що не маю побратимів по кочовці +людина займається пакетами продажов і медом на експорт. По зльоту бжіл і просіданю сімей КОСТЯ багато чого може розказати на форумі, я так не приподам
__________________
АНДРІЙ.
АНД вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Urik (16.12.2016), анна сергеева (15.12.2016), Владимир Татомир (16.12.2016), Димас (15.12.2016), МЭД (15.12.2016)