Показать сообщение отдельно
Старый 16.12.2016, 11:21   #308
davolodya
Бывалый
 
Регистрация: 18.09.2013
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 50
Ульи: лежак 20р. дадан двукорпусный, улей Кука
Адрес: Украïна Львівська обл. Сокальський рн
Возраст: 53
Сообщений: 1,365
Сказал(а) спасибо: 961
Поблагодарили 1,458 раз(а) в 326 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 14 раз(а) в 14 сообщениях
Файловый архив: 31
Закачек: 0
Вес репутации: 346
davolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Степень влажности и сушка древесины

Пане ВЕРЕС, камерна сушка то є, звичайно, дуже добре, але більшості з нас вона недоступна, нема поблизу в наявності. Тому потрібно відштовхуватися від наших реалій, а не від того як має бути в ідеалі. Якщо в ідеалі, якісні вулики мають бути в широкому продажі за доступними цінами, а у нас має бути відповідна зарплата, але маємо те,що маємо.
Ви спробуйте порізати влітку свіжоспиляну осику або тополю і висушіть ïï без камери, природнім способом, а вже тоді розказуйте, як правильно. Даю гарантію, %80 дошки Вам порве і скрутить човником. Я знаю що кажу з власного досвіду, осику заготовляю кілька років підряд, і повірте, переводити власний матеріал в сміття я не стану. Перш, ніж прийти до нормальних результатів, не один куб дошки порвало і повело, тому практика є хороша.

Р.С. В колодах осику сушити повністю не потрібно, ïï треба лиш прив'ялити. Все залежить від пори року, весною та осінню довше, влітку і 2-3 місяці може бути достатньо. Кору знімати ОБОВ'ЯЗКОВО.

Р.Р.С. Наші діди та прадіди мабуть були дуже темними, неграмотними, оскільки матеріал сушили не в камері а на вулиці. Але попри те все, ïх вироби до сьогодні служать людям.

Последний раз редактировалось davolodya; 16.12.2016 в 11:36.
davolodya вне форума   Ответить с цитированием