Показать сообщение отдельно
Старый 16.12.2016, 12:13   #310
davolodya
Бывалый
 
Регистрация: 18.09.2013
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 50
Ульи: лежак 20р. дадан двукорпусный, улей Кука
Адрес: Украïна Львівська обл. Сокальський рн
Возраст: 53
Сообщений: 1,365
Сказал(а) спасибо: 961
Поблагодарили 1,458 раз(а) в 326 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 14 раз(а) в 14 сообщениях
Файловый архив: 31
Закачек: 0
Вес репутации: 346
davolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Степень влажности и сушка древесины

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение

Добавлено через 12 минут
Різав і не мало, але я ще раз повертаю Вас, В ОСТАННЄ., до того що вологість в дереві зконцентрована в тій частині ствола яка називається заболонню, і чисто з фізичних властивостей це аж ніяк не може створити умов для розриву дощок.
Також скажу, що немає деревини яку б привсиханні на деформувало, але тут треба розрізняти що таке жолоблення. (залежить від радіальної і тангентальної усушки) і що таке зкручування, деформація по осі, залежить вона від якості самого дерева, чи то ствола, криві, зкручені.
П.с. На цюму все надоїло....
Де би та вологість не була зконцентрована, сиру осикову дошку після пили дуже рве, я, нажаль, причини не знаю. А от прив'ялена мало того що не рве, ще і значно менше жолобить.
Різницю між жолобленням і скручуванням добре знаю, осику саме жолобить.

П.С. Щоб дошки менше жолобило, потрібно правильно ïх перекладувати та сушити (на вулиці, за камеру нескажу, незнаю) .

Пояснення чого саме Ви хочете почути?

Последний раз редактировалось davolodya; 16.12.2016 в 12:17.
davolodya вне форума   Ответить с цитированием