Показать сообщение отдельно
Старый 03.01.2017, 00:28   #55
captain Grey
Бывалый
 
Аватар для captain Grey
 
Регистрация: 22.07.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 10
Ульи: багатокорпусні Рута, лежаки.
Адрес: Сумська обл. Лебединський р-н, с.Патріотівка
Возраст: 63
Сообщений: 441
Сказал(а) спасибо: 389
Поблагодарили 200 раз(а) в 46 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 17
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 182
captain Grey имеет неукоснительную репутациюcaptain Grey имеет неукоснительную репутациюcaptain Grey имеет неукоснительную репутациюcaptain Grey имеет неукоснительную репутациюcaptain Grey имеет неукоснительную репутациюcaptain Grey имеет неукоснительную репутациюcaptain Grey имеет неукоснительную репутациюcaptain Grey имеет неукоснительную репутациюcaptain Grey имеет неукоснительную репутациюcaptain Grey имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цена на мед в 2017-м

Цитата:
Сообщение от Берендей Посмотреть сообщение
Объясните тогда пожалуйста причину ажиотажа по покупке вашего меда.
И как в новом сезоне вы собираетесь продавать без спешки и ажиотажа, какие рычаги управления будете применять?

Добавлено через 9 минут

Так как же его можно попробовать если вы уже и не своим медом приторговываете. Как их различить?
Сам у шоці! Хто спробував меду з моєї пасіки, іншого брати не хочуть. Товариш затарився для себе та ще й дочці закордон пре. Харківчанка одна(познайомились у FB) замовила літру для проби,а потім тільки у мене і замовляє, хоча Харківські пасічники відомі.
Я, чесно кажучи і вирішив не збільшувати пасіку набагато, начитавшись у цій та попередніх темах жахів про тяжку долю пасічника-оптового торговця. Максимум сімей у 25-30. Аби вистачало на торгівлю " с табурєтки", але протягом року. Ну й сім'я у мене чимала, плюс родичі, друзі.
Стосовно нового сезону планувать не хочу, а задумки та напрацювання вже є.
Про чужий мед, так ще тільки збираюсь у свого вчителя позичити і то, не факт. А його пасіка від мене навпростець 5 км - за річку під горбок, а там поле та його хутір. Місця у нас на Лебединщині знатні на медоноси.
Скуштувати мого меду для Вас можу пошарудіть по заначкам - собі залишав трохи липи та соняха з різнотрав'ям.
captain Grey вне форума   Ответить с цитированием