Показать сообщение отдельно
Старый 05.02.2017, 21:31   #384
король орест
Бывалый
 
Регистрация: 25.08.2012
Пчелостаж: 30
Пчелосемей: 220
Ульи: лежаки
Адрес: Україна,Львівська обл.,с.Городище
Возраст: 58
Сообщений: 1,280
Сказал(а) спасибо: 1,014
Поблагодарили 1,562 раз(а) в 392 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 7
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 9 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 364
король орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Осенний слет пчел

Цитата:
Сообщение от Димас Посмотреть сообщение
Як я вже розповідав, в мене тоді буди свої бджоли, і 10 семей я купив в одного діда і три сім'ї у іншого пасічника (колгоспним колись працював). У тих 10 сімей кліща було повно, але дуже сильні сім'ї і я думав дотягнуть до серпневих обробіток. З них я робив відводки, підсилював свої. Всі вони потім ляснули, осталось по рамці бджіл з кліщем у вересні. Ті, що три сім'ї були куплені окремо. з них зроблено було ще 2 відводка. Вони всі пішли в зиму самими потужними, і принесли літом багато меду. Умови життя, кочовка, лікування було у всіх однакове. Які ще треба докази, що в основному вина кліща? Так, можливо, останнім часом кліщ ще щось додає (віруси і т.д.) і тоді сім"ї гинуть в прискореному темпі, а не так як раніше, 15 років тому.
Дмитро,у Вас своя думка по цьому питанню,у мене своя.Писав раніше, - у колеги(15км від мене) у 2014 із 180 залишилось 40шт,рамки із медом,які залишилися бджоли не чіпали,у сім'ях,де залишилась крита черва кліща не було,давав на аналіз - також кліща не виявили (ну і причини загибелі сім'ї не встановили).
Подивіться відео "мовчання бджіл".
король орест вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Владимир@ (11.02.2018)