Показать сообщение отдельно
Старый 10.02.2017, 12:57   #212
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,419
Сказал(а) спасибо: 7,828
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1088
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Толщина стенок улья

Дмитре так, я прибрав плівку, але це непогіршило герметичність внутрішнього об'єму вулика. Плівку прибрав по причині того що на ній утворюється роса, а вона бджолам в зимівлі зовсім некорисна, і з часом перетворюється в краплі води які обриваючись звісно що ж падають вниз, а там бджоли які ту вологу видаляють за межі кубла а ми сприяємо її поверненню назад в кубло. Ось по цій причині я вважаю що плівка непотрібна.

Добавлено через 4 минуты
На моє переконання внутрішні поверхні вулика мають бути гігроскопічними, в моєму варіанті це стеля, яка повинна поглинати водяну пару. Для цього добре підходить з того що найбільш достуне, це пиловидна тирса мігких порід деревини з під стрічкової пилорами, перевагу віддаю ялиновій, і несмолистій сосні.

Добавлено через 9 минут
boc_box Ви недочитуєте в поспіху відстояти свою версію.
Зверніть увагу на ключове слово " повітряна сорчка".
А з тим що споживання корму зростає при зростанні потоку повітря за прийнятою більшістю " вентиляцією, ніхто мабуть небуде сперечатися, звісно, що примножує споживаня корму і температура з зовні, я за, але як на це вплине товщина стінки.???
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием