Показать сообщение отдельно
Старый 19.02.2017, 22:09   #63
Andruhan
Бывалый
 
Аватар для Andruhan
 
Регистрация: 24.07.2013
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 50+
Ульи: лежаки 16-рам. с магазинами, "рогатые"
Адрес: Украина, Днепропетровская обл.
Возраст: 55
Сообщений: 15,520
Сказал(а) спасибо: 12,858
Поблагодарили 16,972 раз(а) в 3,483 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 24
Сказали "Не согласен!" 33 раз(а) в 32 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 2607
Andruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Предупреждение об ответственности за незаконную рубку деревьев

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
я перепрошую,але ви напевно жартуєте,я працюю звалювальником лісу 22 роки,і такої деревини немає,якої я нерізав,тому кажу,ви написали нісенітницю,штілевський цеп,з зубом супер.ріже морений дуб,як ніж моркву,непишіть єрунду,коли самі цього не пробували,піпець......( не путайте сажу і смолу.це різні речі).
Ярослав, морений дуб може й ріже, але суха акація цепок садить дуже добре! Пиляв ще Уралом сандвіковським цепком, і зараз STIHL 341 з нормальними цепами(до-речі, закінчуються, буду вдячний, якщо підкажете де взять), так різниця між сирою та сухою акацією дуже суттєва!
Andruhan вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Anatolij (19.02.2017), АНД (19.02.2017), Віталій В (19.02.2017)