Показать сообщение отдельно
Старый 08.03.2017, 23:57   #1793
Володимир Jos
Бывалый
 
Аватар для Володимир Jos
 
Регистрация: 28.05.2015
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 17
Ульи: Дадан 10-12 рамок.
Адрес: Україна, Херсонська обл. Самий південь...
Возраст: 55
Сообщений: 3,633
Сказал(а) спасибо: 3,155
Поблагодарили 2,409 раз(а) в 396 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 20
Сказали "Не согласен!" 11 раз(а) в 7 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 533
Володимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2017

Моя друга зимівля. Обидві зими з плівкою. 2015-2016 в вуликах було трохи вологи, десь по кутках, але як на мене, не критично. Тоді мої відводки перезимували добре. Остання зима виявила недоліки плівки. Постійні великі перепади температури, викликали збільшену вологість, і навіть в деяких сім"ях була на рамках пліснява. І на плівці над клубом висіли краплі води. При тому, що вентиляційні щілини були. Після скорочення і утеплення гнізд, вологи над рамками не видно. Бджоли активно літають, порпаються в перцеві і гірчиці, і ні одної не бачив на воді. Ще на рамках лежать пакети з сиропом з червоним перцем. В 9 сім"ях з десяти, сироп незайманий. Одна сім"я трішки вибрала. Або їм вистачає тієї води, що конденсується на плівці, або не знаю... Сьогодні нашвидкоруч перевірив сім"ї на предмет розплоду. Помітив, що в рамках рідкий мед, як нектар, коли є взяток. Забирав з сім"ї рамку, труснув бджіл, а з неї аж бризкає. Хто знає, звідки взявся рідкий мед? Чи то може переносять з крайніх рамок, і він такий рідкий від переробки бджолами?
Володимир Jos вне форума  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alexandr L (09.03.2017), darveter94 (09.03.2017), анна сергеева (10.03.2017), Дед Василь (09.03.2017), СКИФ (09.03.2017)