Показать сообщение отдельно
Старый 07.04.2017, 10:17   #2277
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,419
Сказал(а) спасибо: 7,828
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1088
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2017

Дмитре а що Ви так, це що Ваш вислів, так давай не будем розгрібати чужі кучки шукаючи в них щось, чого і в своїх вистачає.

Добавлено через 23 минуты
Про своїх бджіл. 20 .
Як я писав раніше, в підвал пішли посередніми, на трійку за пяти бальною оцінкою.
Виніс всіх 04.03., підмору небагато, окрім однієї, була в групі кращих, але перезимувала погано, залишилося пригорща бджіл з маткою, за забор невідправляю, нехай будуть, їх вини в такому результаті мало.
Інтенсивне нарощування починаю завжди після 20 березня, методом підігріву підгодівля.
Перший огляд провів 04.04. Єодна сім'я до якої підігрів педійшов, різниця в кількості розплоду незначна, наближено це площа рівна рамці Дадана. Але це всього одна сім'я тож вирогідність похибки велика.
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума