Показать сообщение отдельно
Старый 18.05.2017, 11:07   #4
Володимир Jos
Бывалый
 
Аватар для Володимир Jos
 
Регистрация: 28.05.2015
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 17
Ульи: Дадан 10-12 рамок.
Адрес: Україна, Херсонська обл. Самий південь...
Возраст: 55
Сообщений: 3,633
Сказал(а) спасибо: 3,155
Поблагодарили 2,409 раз(а) в 396 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 20
Сказали "Не согласен!" 11 раз(а) в 7 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 533
Володимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Щурка золотистая

Цитата:
Сообщение от amator Посмотреть сообщение
Птица достояние всей страны, всего мира. Не на форуме или кухне решать ее судьбу. Если учёные разрешать контролируемый отстрел, то ничего не буду иметь против.
А істина я завжди, десь посередині. Вчених та щурка явно ні за одне місце, не зачіпає. Всі займаються бізнесом (особливо вигідний біля державного струмка грошей). А от якщо бджолоїдка конкретно якомусь "вченому" (як захищаються дипломи, дисертації і все інше, що знаходиться навколо науки, не мені Вам розказувати, і скільки це коштує в грошових одиницях з президентами), от тоді ця краса буде оголошена шкідником. Частково, регіонально, щось придумають...
Є такий собі в Чорному морі острівець, Джарилгач називається... Полювання, рибалка, частково заповідна територія... Багато Київських типів з Банкової вже бачили його в своїй кишені. Але велика конкуренція. Закінчилось тим, що там зараз щось навроді Національного парку. Рибакам і мисливцям зась. Крім "мислівців" на вертольотах, з автоматами та снайперками, які на фротні тільки снились... На острові велике поголів"я оленів, ланів та муфлонів. По кілька тисяч особин... Цей відступ до того, що в нас ніхто не почешеться, поки його особисто не зачіпить. Але дуже добре, що є ентузіасти, як "аматор". Всі добрі діла робляться не з позиву кишені, в яку щось повинно впасти, а від душі, і свого особистого менталітету... .
Особисто я кілька днів назад мріяв спіймати тих щурок на гачок. Але на "рибалці" клює вчора, завтра, а якщо сьогодні, то оооон на тому березі...Нікого не спіймав. Пасіку вивіз, крім відводків і нуклеусів... В небі періодично сюркають... Десь високо... переживаю за маток.
Володимир Jos вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
amator (18.05.2017)