Показать сообщение отдельно
Старый 26.08.2017, 20:26   #5137
пасіка
Бывалый
 
Аватар для пасіка
 
Регистрация: 15.11.2013
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 80
Ульи: Дадан 10
Адрес: Україна,Київська обл.
Сообщений: 714
Сказал(а) спасибо: 383
Поблагодарили 1,833 раз(а) в 263 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 347
пасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2017

Цитата:
Сообщение от СКВИРЯНИН Посмотреть сообщение
Минус три семьи за 10 дней.Хочется найти решение в ситуации, что сделал не так и не повторится. На клеща глянуть забыл.
Я думаю причина по перше в кліщі.По друге,мабуть,сім'ю грабили і більш за все не тільки через льоток.Якщо є щілини під кришкою і тд,то 100% вони не витримали нападу і покинули гніздо.Частина розлетілась по пасіці,як правило воровки не охоче лізуть у вулики де був злет,рамки так і стоять з медом.А взагалі причин злету багато,є і невідомі нам.Моя порада в першу чергу обробіть пасіку від кліща.
В мене ситуація така,що поки мед не відкачаю не обробляю від кліща.Я за еко мед,це мій принцип,тому також переживаю за бджіл.В понеділок іду на пасіку робить качку,відразу буду ставить полоски,думаю за два дні відкачаюсь.Результати оголошу,уявлення не маю яка ситуація з медом у вуликах так як заглядав тільки в декілька,але будем з медом це факт
пасіка вне форума  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
nik291 (28.08.2017), niko (26.08.2017), Александр Бородулин (26.08.2017), Александр Ежик (27.08.2017), Владимир@ (26.08.2017)