Показать сообщение отдельно
Старый 14.09.2017, 22:17   #2824
bee-beep
Забанен
 
Аватар для bee-beep
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 2
Ульи: ППС,ППУ, 10 рам 300+145.
Адрес: Київська область,с.Гореничі.
Сообщений: 3,727
Сказал(а) спасибо: 2,747
Поблагодарили 3,934 раз(а) в 1,074 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 23 раз(а) в 18 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 0
bee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Текущие вопросы начинающих

Цитата:
Сообщение от gru.v Посмотреть сообщение
пробував зимувати і розміщувати гніздо до південної і північної сторони вулика, різниці не помітив, тільки та сім"я, що була розташована ближче до півдня виходила раніше на обліт, але це не завжди плюс
конкретно цей вулик, що на фото, зелений, дужее сильно прополісують бджоли. Навіть віддушину з середини почали прополісувать. Сьогодні їх дивилась. Не бачу матки у них, немає розплоду, крім печатного на виході. За матку нічого не знаю, вона покупна з сім*єю. В стані ейфоріїї при покупці, забула спитати про неїТам де вийшов розплід просто пусті ячейки. ПРактично всі рамки в печатному меду. І якось помітно менше стало бджіл, дуже помітно мені. Якощо поівнювати з тижнем назад. Не думаю, що відроїлись.
В інших, де молоді матки, літні, є розплід різний.

Як перевірити чи є матка ? просто перелопатить пару раз поки не знайду?

Последний раз редактировалось bee-beep; 14.09.2017 в 22:19.
bee-beep вне форума   Ответить с цитированием