Показать сообщение отдельно
Старый 04.11.2017, 09:26   #3018
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,241
Сказал(а) спасибо: 8,382
Поблагодарили 19,427 раз(а) в 4,862 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2755
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
Wink Re: Текущие вопросы начинающих

Цитата:
Сообщение от grigzav Посмотреть сообщение
На те, що колега жінка - я звернув увагу саме перше! А вулики у мене саморобні,"із того що було, я їх і зліпив". Робив вулики із тридцятки, то після обробки товщина 25. Були дошки різної ширини, то і корпуса тепер різної висоти, 30 на 30 внутрішній розмір. Типу альпійця. Льоток один, нижній в глибокому дні. Є верхні круглі, але я їх не відкривав. Під льотком видвижне дно з сіткою 20см. на 20см. Ще нижче піддон, щоб вітер не дув прямо на сітку, та й щоб було видно, що через сітку падає. Пару магазинів зробив із склом. Потім перегородка з сіткою для кормушки. На зиму закрию подушкою з сіном. Криша глуха. З льотками ясно, до весни. А я питаю, як будуть в листопаді теплі дні, то відкривати двері для обльоту, чи ні?
Якщо чже на то пішло,розкажу на пальцях,двері закривються,зсносяться в зимічник,при настулені постійного холоду,зими,коли можливість останього обльоту виключена.П/С.бджоли не бояться холоду,бояться голоду і вологості.

Добавлено через 2 минуты
В мене також все саморобне,заводського немає.
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон вне форума   Ответить с цитированием