Показать сообщение отдельно
Старый 13.11.2017, 23:12   #618
Osmievod
Бывалый
 
Аватар для Osmievod
 
Регистрация: 30.05.2016
Пчелостаж: 9
Ульи: очерет для осмій, дадан для медоносної
Адрес: Украина, Біла Церква
Возраст: 44
Сообщений: 604
Сказал(а) спасибо: 348
Поблагодарили 655 раз(а) в 163 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 7
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 4
Закачек: 0
Вес репутации: 193
Osmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Бортевое и колодное пчеловодство

Зрозумів. Спробую весною їх потурбувати.
На спортсмена я не тягну - слабуватий. Я більше вчитель інформатики - копм'ютерщик. Але по деревах лазити - улюблена справа з дитинства. От як що використовувати дереволази - та ще й швидко лізти - то серце вискакує. Мотузяна драбинка - навантаження мінімальне.
Фото ножа не можу зробити, бо назад їхав через кордон з малою торбинкою. Але мити обіцяца всі мої пристосування, стільники, та ножі привезе окремо. Можу сказати що вирізав їх "болгаркою" з полотна радянської двуручної пилки. Один великий прямий ніж шириною 37мм, довжина 60 см, але можно було вкоротити до 50. Ним було зручно різати з усіх боків. Другий ніж я зігнув: довжина зігнутого леза 45мм, кут 90. Цим ноже підрізав дальні стільники, вигрібав з дна якусь землю та вокові нарости. Було зручно тягти відрізані стільники. цей ніж був такої ж довжини, але вужчий - до 30мм. В нього не було ребра жорсткості, тому під навантаженям "грав" та викручувався. Як що ножі митниця не пустить, зроблю нові. Ще треба зробити третій ніж, у якого кінчик буде зігнутий не на 90 а 45 по прямій вісі,щоб підрізати верхні стільники. зроблю - спробую - покажу.
Osmievod вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
бігунець (15.11.2017), Оттович (11.01.2018)