Показать сообщение отдельно
Старый 16.01.2018, 13:08   #540
seim
Бывалый
 
Регистрация: 10.02.2016
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 30+
Ульи: лежак 16, 22, 24 рам, дадан 12 рам
Адрес: Украина, Сумская область
Возраст: 42
Сообщений: 3,858
Сказал(а) спасибо: 1,651
Поблагодарили 3,611 раз(а) в 1,349 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 41
Сказали "Не согласен!" 243 раз(а) в 146 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 655
seim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Осенний слет пчел

Цитата:
Отже моя версія
Ваша версія стосується поступового зменшення бджіл у вулику. А не зникнення сім'ї за одну добу.
Цитата:
Матка, яку припинили годувати бджоли теж хіріє, і як будь-яка робоча бджола полишає вулик, щоб померти поза вуликом, або я не виключаю, зо може вилітати в залітати в інші сім'і, де іі приймають, бо плідна, а восени бджоли смирно об'єднуються і приймають маток.
оце більш схоже на байку. Я за два роки перелопатив тонну різноманітньої інформації по бджільництву і не зустрічав версії чи тверждення що бджоли перестають годувати матку. Навпаки, бджоли годують матку в першу пергу, а самі можуть загинути з голоду. Матка завжди залишається живою навіть якщо в вулику від сім'ї залишилась купка бджіл а решта осипалась від голоду.
seim вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: