Показать сообщение отдельно
Старый 20.01.2018, 22:35   #297
ЮВ.
Бывалый
 
Аватар для ЮВ.
 
Регистрация: 27.06.2011
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 100
Ульи: Украинский, дадан, корпусные.
Адрес: Хмельницкая обл. Ярмолинецкий р-н. с.Сосновка.
Возраст: 56
Сообщений: 524
Сказал(а) спасибо: 388
Поблагодарили 746 раз(а) в 102 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 3 раз(а) в 3 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 258
ЮВ. имеет неукоснительную репутациюЮВ. имеет неукоснительную репутациюЮВ. имеет неукоснительную репутациюЮВ. имеет неукоснительную репутациюЮВ. имеет неукоснительную репутациюЮВ. имеет неукоснительную репутациюЮВ. имеет неукоснительную репутациюЮВ. имеет неукоснительную репутациюЮВ. имеет неукоснительную репутациюЮВ. имеет неукоснительную репутациюЮВ. имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Создание единого реестра пчеловодов

Думаю не потрібно так нервувати, будуть і малі, і середні і великі пасічні господарства, не виключаю, що зміняться вимоги до продукції відповідно і ціна буде різна на продукцію бджільництва. Створити, утримувати і мати прибутки з великої промислової пасіки не так то просто, це можна сказати "довгі гроші", а наші "буржуї" люблять все і зразу, пасіка це не курники Бахматюка раз два і потекли по конвееру яйця. Те що говорить Швайка це черговий популізм, якби це говорив фахівець в галузі АПК так би мовити практик я б ще сприймав серйозно, а так.... Він же юрист, вот його вислів як став міністром: -
- Посада Міністра аграрної політики – це було Ваше особисте рішення?

- Ні. Це було рішення партії та коаліції, яка є сьогодні у Верховній Раді, і я його виконую.

Йому ж партія наказала.... вот і тепер напевне теж старший наказав, 400 тисяч теж не поганий лекторат в переддень виборів.
Ото всі ті нероби і мутять воду, і використовують той народ.
ЮВ. вне форума   Ответить с цитированием