Тема: Улей удав
Показать сообщение отдельно
Старый 23.02.2018, 23:53   #138
Серёга75
Бывалый
 
Регистрация: 02.05.2016
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 6
Ульи: Удав
Адрес: Украина, Харьковская обл. г.Лозовая
Возраст: 49
Сообщений: 245
Сказал(а) спасибо: 177
Поблагодарили 412 раз(а) в 57 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 152
Серёга75 имеет неукоснительную репутациюСерёга75 имеет неукоснительную репутациюСерёга75 имеет неукоснительную репутациюСерёга75 имеет неукоснительную репутациюСерёга75 имеет неукоснительную репутациюСерёга75 имеет неукоснительную репутациюСерёга75 имеет неукоснительную репутациюСерёга75 имеет неукоснительную репутациюСерёга75 имеет неукоснительную репутациюСерёга75 имеет неукоснительную репутациюСерёга75 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Улей удав

Цитата:
Сообщение от Орієць Посмотреть сообщение
Як навощуєте рамки?Переглядав в черговий раз відео про удави, та звернув увагу на корпуси в Діда. В них немає пазів для захвату корпуса руками. Восени наробив з півсотні корпусів. І якось упустив цей момент, хоча спочатку корпуси робив з пазами. Вже й лаком покрив пару раз. Переставляючи ці корпуси – чутка щось не так, незручно працювати. На минулих вихідних налаштував свій Бош та поробив пази в корпусах під руки. Через пару тижнів вони можуть вже знадобитися, коли буду пересаджувати з даданів в МФУ, то вимушений був покрити корпус ще раз лаком. Працював в майстерні під домом.
Навощувати в паз мені подобається тіки мороковито їх пропилювати, може колись попробую електро навощувач. Замовив 5 вуликів удав по кресленню діда,коли почав користуватись поняв що не вистачає пазів в корпусах для пальців. Останні 2 вулика мені обійшлись 1200гр тому вирішив робить сам,купив циркулярку, рейсмус іпо наводкі Медаль Олексія Володимировича в Харкові куб сухої дошки. Тепер буду в корпусах робить пази для пальців, тіки прийдеться робить на передній і задній стінці бо бокові тонкі всього 20мм. Ще думаю зробити пробне високе дно з внутрішнім пилковловлювачем і внутрішньою приліткой. Як що вийде 10 вуликів з цього куба дошки, а ще й рамки з відходів то я думаю що відібю затрачені кошти на станки і матеріал.
Серёга75 вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
михалыч1 (24.02.2018), Орієць (24.02.2018)