Показать сообщение отдельно
Старый 09.03.2018, 08:10   #1698
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 327
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Изготавливаем ульи сами (делимся опытом, секретами)

Владимир Татомир, та 100% вина виробника. Я ж не просто лінійку положив на дошки, 157мм - 145 =12 мм. Ні в які ворота таке міжрамочне не лізе і це на магазинах які зроблені з суцільної дошки.
Там і ще один косяк який я не озвучував - розмір корпуса при зборці 452 мм, а четверть під рамки. 12...12,5 мм, тобто 452+12,5+12,5 =477, 477-470=7 мм. Я йому влітку вказав на це, відповідь: "ну рамки ж не випадають?". Прийдеться всі бокові дошки укорочувати на 2 мм. Ось так понадіятись на "професіоналів". 10 лютого ми з товаришем забирали на Інтаймі рамки. І розмовляєм про ті єврорамки що висять у нас на баннері. Говорю що бачив ролік про це виробництво. Оператор почув і каже що і в Вороніжі (Шостка в рекламі) виробництво не слабеньке, там склад забитий до стелі виробами. Каже що їздив забирав якийсь заказ і бачив. Але рамки я брав у іншої людини, той же Вороніж під Шосткою, і рамки також з браком. Не полінивсь і всі боковушки з гофманом перевірив штангельциркулем. Ширина гофмана пляше від 35 до 38 мм,а дві штучки мають розмір 39 мм! 38 мм десь третина від партіїї 400 магазинних рамок. Ще не знаю як я їх буду калібрувати, бо при такій ширині в корпус ще якось влізуть, а і з корпуса - ні. А тасувати 36 з 38 якось не камільфо, та й по кількості розміра 38 значно більше.
Отаке ставлення виробника до якості. Заказів набрали як Шарік блох і їм вже не до якості, та й вихідного контролю в них мабуть немає.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни.
gvf вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bpetruk (09.03.2018), tigor (09.03.2018)