Показать сообщение отдельно
Старый 25.04.2018, 22:06   #3499
gru.v
Бывалый
 
Аватар для gru.v
 
Регистрация: 06.09.2015
Пчелосемей: >0
Ульи: квадратні
Адрес: УКРАЇНА
Сообщений: 2,341
Сказал(а) спасибо: 1,149
Поблагодарили 2,337 раз(а) в 765 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 9 раз(а) в 9 сообщениях
Файловый архив: 30
Закачек: 0
Вес репутации: 458
gru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутациюgru.v имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Текущие вопросы начинающих

Цитата:
Сообщение от ozi Посмотреть сообщение
Шановні колеги! Я вибачаюсь за дитяче питання, читав раніше Ваші рекомендації, але забув. Думав мабуть, що це мене обмине.
В мене одна сім’я після зими стала дуже зла. Подивитись майже не можливо, та біля вуликів пройти не можна, зразу ганяють. Сьогодні в теплиці в масці працював, так всі руки обкусали як дурні. Розвивається ця сім’я в два рази скоріше за інших, але ж злі до сказу.
Я пам’ятаю, що потрібно матку поміняти, але не пам’ятаю чи одразу на плідну, чи просто придушити, та хай собі свою виводять?
Дякую.
дуже часто такі злюки по медозбору лідери (не завжди з 7 випадків 1 спрацювала як і всі), але мед відібрати ще той подвиг, за три заходи в таких відбирав, що встиг висмикнув і в кущі хода обліплюють так, що і в рукавицях не можливо працювати
gru.v вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bee-beep (25.04.2018), ozi (25.04.2018)