Показать сообщение отдельно
Старый 21.05.2018, 16:15   #2910
seim
Бывалый
 
Регистрация: 10.02.2016
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 30+
Ульи: лежак 16, 22, 24 рам, дадан 12 рам
Адрес: Украина, Сумская область
Возраст: 42
Сообщений: 3,859
Сказал(а) спасибо: 1,652
Поблагодарили 3,611 раз(а) в 1,349 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 41
Сказали "Не согласен!" 243 раз(а) в 146 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 655
seim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2018

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
В мого знайомого,і колеги,є посадка акації 26 га,щороку мене запрошує,але я знаю що акація пані вередлива,то недуже спішу туди їхати,грошей всіх заиобити не можливо,здоров'я не хватить,а їсти хочеться завжди,у природи,немає поганої погоди.
я розумію що не завжди ідеальні умови для акації бувають. Хочеться щоб найкращі, розраховую на 50/50. Але получилась повна задниця. До взятку була нормальна погода і по прогнозу під кінець взятка теж нормальна погода. Мені зараз ці дощі вкрай були потрібні. Про що і написав. Але деякі люди шапку на себе приміряли. І питання так і залишилось, чи засуха для них краща чи дощі майже на весь взяток. Наприклад з соняху. Хто хоче на сонях затяжних дощів на неділю? Сонях, зерно і картопля будуть гарні. А у вуликах не впевнений що буде добрий результат.
seim вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
nik291 (21.05.2018)