Показать сообщение отдельно
Старый 03.09.2018, 09:07   #4350
bee-beep
Забанен
 
Аватар для bee-beep
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 2
Ульи: ППС,ППУ, 10 рам 300+145.
Адрес: Київська область,с.Гореничі.
Сообщений: 3,727
Сказал(а) спасибо: 2,747
Поблагодарили 3,934 раз(а) в 1,074 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 23 раз(а) в 18 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 0
bee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2018

Вчора скоротили всіх до 10 рам. І не всім сім*ям це сподобалось, деякі повисипали трохи на зовні. Але ночі прохолодно-свіжі, то хай не булькають, а гріють розплод
Трутики просяться до хати, а їм з літка від бджол, як в анекдоті * Велика подяка*
Різні приманки для ос *як мертвому припарка* , тільки зелені мухи туди лізуть.
Зимувать будем приблизно порівну мед з цукром. Загодівля зиму закінчена була до 25 серпня. В цьому році трохи терміни здвинула (в тому закінила 5 вересня), побачим, проаналізуєм, як піде цю зиму.

Стоїть ще 4 магазини меду і в лом їх качать, да і немаю часу. Вчора виставила їх на *ростєрзаніє* раді інтересу, хоч би одна бджола приземлилась туди, оси знайшли... Але кудись літають і доволі активно, чи не сусідню пасіку *кошмарять*... що приїхала з кочівлі зимувати. В тому році італійки нормально їх *вставили*... Порозкидаю сьогодні рамки на голову всім, більше цей * трюк на грані фантастики* з виставлянням повторювати не буду, бо можу мати проблеми. З магазину їх не вибирають. Може так виїдять...

Добавлено через 5 минут
Цитата:
Сообщение от davolodya Посмотреть сообщение
То раніше були рекомендації при наявності розплоду обробляти біпіном двічі з інтервалом 7 днів.
так написано на упаковці. Бджоли не казені, а куплені за свої гроші, то звісно експеременти ставити якось не має бажання. В мене буде обробка біпіном, ближче до жовтня, коли буде одна печатка. Зараз ще матки сіють... переживаю, щоб не було, як в тому році.. коли одна матка сіяла дуже довго, а потім в підморі купа молодої бджоли було я так розумію тої, що не стигла облітатись це моя думка, а так не знаю, в чому причина. Хоча перезимували успішно.

Добавлено через 9 минут
Цитата:
Сообщение от Small_Bee Посмотреть сообщение
Я две ракетки ушатал, играя в бадминтон хрущами
у нас кицька їла хрущів не наша, сусідська

Последний раз редактировалось bee-beep; 03.09.2018 в 09:06.
bee-beep вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
asot (03.09.2018), Dimitr (03.09.2018), Ромен (03.09.2018)