Показать сообщение отдельно
Старый 16.09.2018, 09:55   #2142
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 715
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Факторы ценообразования на медовом рынке

Цитата:
Сообщение от Сергій 77 Посмотреть сообщение
Ні...ні..ні...ні... Ви мене неправильно розумієте. Я з Вами не сперичаюсь. Я згоден з тими цифрами, що Ви наводите. Згоден, що 20 % маржа нормальна, мабудь і 10 % нормальна, якщо врахувати які об'єми через них проходять.
Я про інше. Крім голих цифр, потрібно враховувати психологію. Якщо є можливість творити такі речі, які вони творять зараз, брати 100 % - 120% маржі, це буде робитися. Якщо будуть масово здавати по 40, ціни 45 не буде, у цьому просто немає сенсу.
Але я взагалі не прихильник таких "Голодних ігор" коли ми тримаємо до посиніння мед, стараючись зірвати їм контракти, а вони до останнього тримають низькі ціни, стараючись залізти нам у гаманець. Це просто зайвий раз показує загальну культуру нашого суспільства, українець українця завжди залюбки вздрючить по максимуму, ще й посміхатись у очі буде при цьому.
Сумно хлопці.
Почну з кінця. У нас є варіанти розвитку подій при яких ціна виросте до маржі в 20%.
1) Вимагати ціни під ВР
2) Вимагати ціни під антимонопольним комітетом
3) Привертати увагу журналістів щоб перші два пункти на нас звернули увагу
4) Сидіти на бочках до посиніння. До поки експорт з України не скоротиться в 2 рази, після чого на нас звернуть увагу і журналісти, і ВР, іАМК.
Уряд Яценюка, Гройсмана і сам Порошенко дуже вдало піарилися на тлі експорту меду, нічого при цьому не зробивши. Навіть якщо увага до падіння експорту не преверне до себе увагу, всеодно ми як країна вцілому краще перечекаєм ліпших цін на світовому ринку меду і отримаєм більшу ціну за наш мед взимку. За одно привчим експортерів що номер з качелями більше не пройде.
П.с. я з вами теж не сперечаюся, просто в мене стиль спілкування такий. Доводити все до абсурду.
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
vano (16.09.2018), Сергій 77 (16.09.2018)