Показать сообщение отдельно
Старый 05.10.2018, 14:14   #4752
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 434
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2018

Цитата:
Сообщение от Владимир@ Посмотреть сообщение
В Ваших краях на пакеты работают а мёд вам как бонус с пыльцой..(посмотрел бы я на Вас если бы вы реально имели только 30 кил))
В моїх краях ніхто з пасічників з пакетів не живе, як і мало хто живе з пасіки взагалі (я тільки одного знаю). 30 кг було в минулому році (кочував 2 рази), в цьому аж всі 20 (кочував 3 рази) - я також поки з пасіки не живу.
І я б на себе подивився б з заздрістю та не прихованим самолюбством як би в цьому сезоні було б біля 30 кіль, а так маємо те що маємо.
Був сьогодні на базарі - ринок роздрібної торгівлі медом в нас перенасичений. табуреточники мед мало не під ноги прохожим пхають, аби тільки хто звернув увагу. Вангую: інерційне збільшення бджолосімей в районі ще наступні 2-3 роки і коли вже "всі будуть з медом" (бо продати його вроздріб стає все важче, а на опт мало хто погодиться) ринок ще за 2-3 рочки зрівноважиться.
В пасічників як і в політиків кожен рік найтяжчий. Хто не боїться працювати місця під сонцем вистачить

Добавлено через 8 минут
Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Щоб робити класифікацію пасік,треба принаймі тут побувати,в радіусі 20 км від мене пасік,які продають пакети немає,всі працюють на медово-товарний напрямок,і я це називаю,сон рябої кобили,тверженя про річ,яку ніколи не бачив.
Мало коли я з вами погоджуюсь, але тут як у дзеркало дивлюсь
Юрій Чугай вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
darveter94 (06.10.2018), tigor (05.10.2018), Кудлянин (05.10.2018)