Показать сообщение отдельно
Старый 25.02.2013, 21:53   #58
король орест
Бывалый
 
Регистрация: 25.08.2012
Пчелостаж: 30
Пчелосемей: 220
Ульи: лежаки
Адрес: Україна,Львівська обл.,с.Городище
Возраст: 58
Сообщений: 1,280
Сказал(а) спасибо: 1,014
Поблагодарили 1,562 раз(а) в 392 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 7
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 9 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 364
король орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Как избежать роения

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Ви самі собі перечите,що не встигаєте переглянути 200 сімей,а при 250 будете встигати,нерозумію такого
Зараз я маю 220шт,і для мене зараз 10-20 роїв не проблема,думку розвивав у напрямку,що потрібно тримати бджіл не схильних до роїння,маю із чим порівняти.Продаю пакети,зєднюю,даю критий(через 2-3 дні вихід матки) маточник(місцеві -початок червня пускали рої),Вучківські молоді не пускаюті ні одного роя.Рояться у мене славяни(рамка 22*48) -2шт ще дідові і 5шт батькових,до них в мене все руки не доходять переглянути.У дідових 16 рамок і перші рої із них ідуть в період 12-15 травня,бджолу із них використовую для заселення нуклеусів,матку вертаю у вулик.Потім пускаю 1-2 рої,по потребі і по силі сімї.Рої планові і потрібні.
Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
треба робити відводки і ставити поряд з сімями і при наступлені головного взятку обєднувати в медовики.
Обєднали,-а взятку не має?(який у Вас взяток головний?)
король орест вне форума   Ответить с цитированием