Показать сообщение отдельно
Старый 27.04.2019, 14:08   #4518
Viktor56
Бывалый
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 20
Ульи: Украинские лежаки
Адрес: Украина, Хмельницкая обл. с.Нестеровцы
Возраст: 67
Сообщений: 4,282
Сказал(а) спасибо: 3,940
Поблагодарили 927 раз(а) в 262 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 8 раз(а) в 4 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 392
Viktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Текущие вопросы начинающих

Цитата:
Сообщение от Вадим Попов Посмотреть сообщение
2 числа буду брати 3 пакети. Товариш дасть 6 сушнин для старту, так би мовити. А далі буду вощину ставити, так як суш купувати для мене накладно. Треба буде - підгодую. Іншого виходу немає.


________________________________
На колір і смак - всі фломастери різні
Вадім ти б купив хоча б одну перезимувавшу сімю рішилась би проблема з сущняком ,попитай в дуже старих пасічників які вже не в силах обходити свої пасіки ,в дідів хороший запас всього і вони як правило не жадні.Якщо дають даром бери і чорну ,і моллю потрахану хоча в ловушки буде що поставити ,в мене вже декілька сотень запасу ,но я ще не можу собі дозволити викинути ні одної.Сама чорна йде6 в ловушки ,вчора доробив ше 8 штук,і ще є різні відходи буду ровити ще.Удачі ти я бачу впертий то все в тебе вийде!

Добавлено через 5 минут
Цитата:
Сообщение от Вадим Попов Посмотреть сообщение
До акації 3км найближче... До ріпака десь 4.5-5км. Мабуть не дотягнуться. Можливо доведеться потрошки давати сироп. Буду бачити по ситуації.


________________________________
На колір і смак - всі фломастери різні
Годувати потрібно одназначно цілий тиждень обіцяють дощі і похолодання ,а вони ще в тебе як малі діти -не полінуєшся зараз добре доглянеш наберуть силу ,пустиш на самотік -толку не буде.
Viktor56 вне форума   Ответить с цитированием