Показать сообщение отдельно
Старый 27.04.2019, 15:02   #4519
Вадим Попов
Бывалый
 
Аватар для Вадим Попов
 
Регистрация: 16.12.2018
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 8
Ульи: 16р+маг., 10р+маг., лежаки.
Адрес: Украина, Винницкая обл. Тростянецкий р-н, с. Капустяны
Возраст: 33
Сообщений: 3,922
Сказал(а) спасибо: 2,607
Поблагодарили 1,801 раз(а) в 630 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 5
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 20 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 444
Вадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Текущие вопросы начинающих

Цитата:
Сообщение от Viktor56 Посмотреть сообщение
Вадім ти б купив хоча б одну перезимувавшу сімю рішилась би проблема з сущняком ,попитай в дуже старих пасічників які вже не в силах обходити свої пасіки ,в дідів хороший запас всього і вони як правило не жадні.Якщо дають даром бери і чорну ,і моллю потрахану хоча в ловушки буде що поставити ,в мене вже декілька сотень запасу ,но я ще не можу собі дозволити викинути ні одної.Сама чорна йде6 в ловушки ,вчора доробив ше 8 штук,і ще є різні відходи буду ровити ще.Удачі ти я бачу впертий то все в тебе вийде!

Добавлено через 5 минут


Годувати потрібно одназначно цілий тиждень обіцяють дощі і похолодання ,а вони ще в тебе як малі діти -не полінуєшся зараз добре доглянеш наберуть силу ,пустиш на самотік -толку не буде.
Доглядати буду. І да, Ви праві, я впертий. Пасіка - мрія всього життя. І лише тепер з'явилась можливість


________________________________
На колір і смак - всі фломастери різні
Вадим Попов вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Viktor56 (27.04.2019)