Показать сообщение отдельно
Старый 26.05.2019, 21:42   #2105
Viktor56
Бывалый
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 20
Ульи: Украинские лежаки
Адрес: Украина, Хмельницкая обл. с.Нестеровцы
Возраст: 67
Сообщений: 4,281
Сказал(а) спасибо: 3,939
Поблагодарили 927 раз(а) в 262 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 8 раз(а) в 4 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 391
Viktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2019

[QUOTE=Small_Bee;264447]Я ставлю на газоблок.
У меня на участке помещается очень ограниченное количество ульев.[/
І в мене така проблема ,квартира в Дунаївцях (райцентр)хата ,і 48соток в селі.Наче повино хватити,але зараз там крім мене там живе теща ,дочка звнучкою 4,5 років,в дочки алергія на жалення бджіл ,Онучку мені самому жалко щоб жалили,хотів прикупити сусідське обійстя(межа в жежу )і перенести пасіку туди,в сусіда і документів на нього немає,і ніхто крім мене його не купить,там нічого цілого вже немає,мені просто потрібно місце під пасіку,не хоче ні за що .Йому 79 років,але вперся -ти ще не знаєш скільки ця земля колись буде коштувати.Правда рядом стояв його пяний син то сказав щоб я не переживав ,тата ще до цвинтаря не довезть як він продасть.І саме головне вони живуть далеко і їм ця земля не потрібна,але не перепреш.
Viktor56 вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
ТСІ (27.05.2019)