Показать сообщение отдельно
Старый 23.06.2019, 23:06   #208
Viktor56
Бывалый
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 20
Ульи: Украинские лежаки
Адрес: Украина, Хмельницкая обл. с.Нестеровцы
Возраст: 67
Сообщений: 4,279
Сказал(а) спасибо: 3,937
Поблагодарили 927 раз(а) в 262 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 8 раз(а) в 4 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 390
Viktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2019

Цитата:
Сообщение от gmenia Посмотреть сообщение
Всього 12, качав 4, інші 0.
Не плач,все проходить і це пройде.)Соломон)Я теж розраховував на більше,но мед буде супер ,а готуйся годувати ,без обід ,слідуючого року віддячать.

Добавлено через 19 минут
Цитата:
Сообщение от Вадим Попов Посмотреть сообщение
У нас хмарно, дощу немає.

П.С. помітив закономірність: нема дощу - люди йдуть до криниці молитися з батюшкою на дощ. Дощу немає. На наступний рік заливає як під час Великого потопу. Йдуть молитися, щоб дощу не було. Дощ йде. На наступний рік знову сушить, йдуть молитися на дощ. І так по колу із запізненням в 1 рік (або це така «миттєва» реакція Всевишнього на молитви, або просто на виконання молитв черга як в лікарні біля окуліста)

Віруючі простіть мене, але я атеїст.
Вадім,це тимчасово,з часом,судячи по твоєму харктеру станеш язичником як я .Виїжджаю на Дністер ,роздіваюсь до плавок і кричу на весь голос Здраствуй річчка!А на пасіку кожен раноквиходжу,змовлю тихенько Отченаш,дивлячись на Сонце Ючи то молитва Сонцю ,чи кому -допомогає. Спробуй.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от Вадим Попов Посмотреть сообщение
У нас хмарно, дощу немає.

П.С. помітив закономірність: нема дощу - люди йдуть до криниці молитися з батюшкою на дощ. Дощу немає. На наступний рік заливає як під час Великого потопу. Йдуть молитися, щоб дощу не було. Дощ йде. На наступний рік знову сушить, йдуть молитися на дощ. І так по колу із запізненням в 1 рік (або це така «миттєва» реакція Всевишнього на молитви, або просто на виконання молитв черга як в лікарні біля окуліста)

Віруючі простіть мене, але я атеїст.
Вадім,це тимчасово,з часом,судячи по твоєму харктеру станеш язичником як я .Виїжджаю на Дністер ,роздіваюсь до плавок і кричу на весь голос Здраствуй річчка!А на пасіку кожен раноквиходжу,змовлю тихенько Отченаш,дивлячись на Сонце то молитва Сонцю ,чи кому -допомогає. Спробуй.
Viktor56 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Вадим Попов (24.06.2019)