Показать сообщение отдельно
Старый 19.09.2019, 10:58   #645
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,419
Сказал(а) спасибо: 7,828
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1088
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Братья наши меньшие :)

Були в мене: німкення, (сіра, красуня) на 11 році згинула, шукав такий окрас - незнайшов, наступниця - кавказька, теж красуння, згинула на десятому році, в обох випадках від кліща.
Зараз блондинка, Мері. Що можу сказати з досвіду, німкеня - собака як собака. Кавказянка - інтелект на рівні людини, погляд такий що непередати, два недоліки, невміла говорити, і з характером вожака. Слабші мають підчинятися. Ідеальна охорона, все під контролем, шуляки навіть подвір'я обминали, коти якщо вскакував на подвір'я - небощик, за свій вік "збила" більше двох десятків, якщо точно, то 23 шт.
Вбивала лапою по хребту або розривала по животу, врятувати недавала, одного разу добу лежала від черешнею їсти нейшла, в буду навіть палкою незагнати, поки кіт від тривалого оцепеніння невпав і при спробі втекти на перших метрах був з кишками на землі.
Траплялося що кроленята через годівницю висаакували на волю, то вона підказувала де сховався, допомагала ловити, лапою притискала і чекала господара. Дочка любила таке, каже Герда а де папа, вона йде до мене, де мама, йде до мами. Коротше собака !!!!! Я плакав коли закопував під вишнею
Блндинка поки що ще дитина але дуже добряча, кота боїться.
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
serhio70 (19.09.2019), Shaman29 (19.09.2019), Андрей Андреевич (19.09.2019)