Показать сообщение отдельно
Старый 08.10.2019, 08:37   #3203
пасіка
Бывалый
 
Аватар для пасіка
 
Регистрация: 15.11.2013
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 80
Ульи: Дадан 10
Адрес: Україна,Київська обл.
Сообщений: 714
Сказал(а) спасибо: 383
Поблагодарили 1,833 раз(а) в 263 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 347
пасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2019

Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
а що дасть ділення сім'ї на частини?
Ділення сім’ї на дві-три частини найточніше передає генотип
Генотип це сукупність генів організму,а не виду,в даному випадку організмом виступає дана сім’я.
При підсадці матки з миролюбивими генами сім’я дійсно як правило заспокоюється,але не факт,що вона стане такою ж миролюбивою як та сім’я де була мама цієї матки.Не забуваємо про той факт,що багато випадків коли бакфаст давши декілька поколінь маток у нашій місцевості ставав нестерпно злим.
Років 6-7 назад у мене була сім’я,стояла окремо від пасіки і всі хто до мене приходив звали її як «блок-пост» там декілька замін не дали ніякої дії,наскільки була виражена злість,так само такий приклад є майже в кожного пасічника
Ці всі факти вже давно доведені
пасіка вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Владимир@ (08.10.2019), Волкотрубенко (08.10.2019)