Показать сообщение отдельно
Старый 01.02.2020, 11:44   #4500
Игорь_Харьков
Бывалый
 
Регистрация: 26.11.2018
Пчелостаж: 20
Пчелосемей: >50
Ульи: 20-ти рамочный лежак с надставкой на 145 рамку ,МК на 145 мм
Адрес: Харьковская область Барвенковский район
Возраст: 48
Сообщений: 1,199
Сказал(а) спасибо: 987
Поблагодарили 893 раз(а) в 158 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 5 раз(а) в 5 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 216
Игорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Факторы ценообразования на медовом рынке

Пасічники до фальсифікації меду не мають ніякого відношення , цим займаються прокладки , які знаходяться між нами та кінцевим споживачем. Теж саме спостерігається й в молокопереробній та м"ясопереробній і інших галузях. Поки в нашій країні не буде чітко прописаних ГОСТів та некорумпованих оргінів , які будуть спостерігати та карати за це, цей бардак й буде продовжуватися , а також буде однакова ціна за продурцію різної якості.. Якщо до мене звернуться , то можу надати на аналізи продукцію з любої бочки. , навіть хотів би прийняти участь в такому проекті.

Добавлено через 13 минут
В17 році я здав мед в кінці листопада -48 грн (доллар здається в районі 28), 18 рік кінець листопада - 41 грн (доллар трохи дорожче 27 здається , а зараз мед не здав , бо коштує 23-25 грн за кг( доллар 24 , чи скільки він там зараз коштує) (3 л банка соняшникового меду 105-115 грн , 1 кг шоколадних конфет близько 200 грн) , шкода своєї праці , буду чекати на ціну ( в приміщенні для зберігання більш-меньш стабільно низька температура), тари на наступний сезон вистачить, або буду збирати велику партію
Игорь_Харьков вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (02.02.2020), вадимм1988 (02.02.2020), Сергей 1 (05.02.2020)