Показать сообщение отдельно
Старый 24.07.2020, 12:53   #1368
АндрейБуки
Бывалый
 
Регистрация: 12.11.2014
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 1
Ульи: мк
Адрес: Украина
Сообщений: 671
Сказал(а) спасибо: 479
Поблагодарили 463 раз(а) в 131 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 85
Сказали "Не согласен!" 48 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 196
АндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2020

Цитата:
Сообщение от Beeman1 Посмотреть сообщение
Вчора близько 14-ї години чую на пасіці характерний гул, вийшов подивитися - з сильної сім"ю (після травневого голоду і часткового осипання об"єднував по 2) виходить рій, ну думаю капець, ніколи в цю пору роїв не було. Покрутилися геть високо біля вільхи (там би я їх і не думав діставати) і вернулися назад у вулик. От і думаю - що це було і чи треба приймати якісь міри чи ні, бо їм треба вже скоро до зими готуватись, а вони роїтись надумали. До речі роїння в цьому році практично не було, так пару ройків вийшло на початку травня, а далі холод, голод і бджолам вже було не до роїння, а тут видно шпари відійшли... .
Матка виходила молода не плідна на обліт із сильного вулика після тихої зміни думаю і спомтерігаю що маток де голод був бджоли міняють по тихому ....причина якось із голодом повязана
АндрейБуки вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Beeman1 (24.07.2020), TvaleriN (24.07.2020)