Показать сообщение отдельно
Старый 23.08.2021, 11:25   #82
Лиза
Бывалый
 
Аватар для Лиза
 
Регистрация: 30.01.2018
Пчелостаж: 15
Пчелосемей: 50+
Ульи: лежак, 10 рам корпусные
Адрес: Кировоградская обл, Украина
Сообщений: 10,082
Сказал(а) спасибо: 8,333
Поблагодарили 7,305 раз(а) в 1,322 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 72
Сказали "Не согласен!" 50 раз(а) в 38 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1311
Лиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Итоги медосбора 2021

Цитата:
Сообщение от Viktor56 Посмотреть сообщение
Ліза,я може вчора трохи сумбурно пояснив,ти ж напевно робила аналіз,чому в минулому році в тебе були такі страшні втрати на пасіці-кліщ,оси чи ще якась потрава?Головне висновок зробила вірний і получилось що з пакетами не пролетіла,молодець!Просто я понадіявся на рої і не склалося,тому і думаю ,як готуватися до весни.


Я ж уже писала, что головна причина це кліщ, плюс зимівля ослаблених сімей на чистому соняшнику. Втрати були не тільки в мене, а в усіх пасічників кого я знала. В кого в більшій, в кого в меншій мірі. Висновок зробила, що потрібно постійно здійснювати профілактичні заходи по кліщу, а не починати з ним боротися аж в серпні. З покупкою бжолопакетів мені просто повезло - привезли не запізно, по невеликий ціні і не слабі. З бджолопакетів, я ще встигла зробити відводки і отримати з них товарного соняшникового меду. В цьому році поруч із моєю пасікою посіяли багато соняшнику, цвітіння якого було розтягнутим. Також в цьому році було багато опадів і у нас не було таких стихій як в інших регіонах. Акації майже не отримала, зате був взяток із різнотрав'я, що забезпечив добрий розвиток бджолосімей на соняшник. Так що в цьому році я отримала непоганий збір меду ( більший чим минулі роки) і можу сказати, що цим сезоном задоволена.
Лиза вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
kovivi (24.08.2021), seim (25.08.2021), Viktor56 (23.08.2021), ЯроБа (24.08.2021)