Показать сообщение отдельно
Старый 31.12.2022, 14:18   #792
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,651 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1637
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2022

Цитата:
Сообщение от Юрій Чугай Посмотреть сообщение
Робили відводки від обох груп?
Обробляєте тільки полосками чи і біпін пізньої осені?
...відводки роблю в травні - це коли продаю пакети. Продаю від сильніших сімей...з слабаків не роблю. Як протиройовий метод, то так роблю (ослабляю періодично через 10 днів ) забираю в сильніших розплод і бджоли , усилюю слабших - в мене це називається вирівнювання пасіки (на форумі половина бджолярів такої маніпуляції противники...)
Де ставив полоски, там даже не було з чого пакети продавати. Обробляю завжди полосками, біпіном і другими препаратами не користуюсь...один раз за все життя обробив дим-пушкою (тімол+щавлева кислота + спирт), після того дим пушку подарував безплатно, щоб її даже на пасіці й не валялось...а запаси тимолу і щавельки до сих пір десь валяються (з пару кілограм)
Полоски ставив не виборочно, а рядами ...так що є як зрівнювати.
Я не кажу що більш ніколи не буду використовувати полоски...просто рік , на рік не приходить...кожен рік по різному, треба все прочувствувати в тому числі і коли вже критична маса кліща появляється на бджолах...як я це підмічаю?...по моїх німцях на пасіці...не чіпляються кліщі до собак, не буде і на бджолах...)
П.С. ...кстаті, тут почали зрівнювати пасіки по медові на сім"ю...я зрівнюю по кінцевому результату : пакети+ матки+ прополюс+ мед... з чого краще виходить, на то і акцентірую увагу... Відкрию дуже велику таємницю : з матками саме простіше добиватись успіха, там все під контролем й можна даже методичку пошагову написати...а от по медові і пакетах таке не напишеш...
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!

Последний раз редактировалось Андрей Андреевич; 31.12.2022 в 14:37.
Андрей Андреевич вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
gardener (31.12.2022), Волкотрубенко (31.12.2022)