Показать сообщение отдельно
Старый 24.04.2023, 10:14   #127
Viktor56
Бывалый
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 20
Ульи: Украинские лежаки
Адрес: Украина, Хмельницкая обл. с.Нестеровцы
Возраст: 67
Сообщений: 4,281
Сказал(а) спасибо: 3,939
Поблагодарили 927 раз(а) в 262 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 8 раз(а) в 4 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 391
Viktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Зараз на пасіці 2023

Потрібна порада.В мене всі вулики Українські лежаки,зараз недорого продаються перезимувавші сім"ї на Даданівську рамку,хочу взяти декілька,бачу всі натягують проволку горизонтально,потім жаліються що коли струшуєш бджіл при відкачці відлітає верхня рама,я думаю якщо натянути вертикально ця проблема відпаде,чому ж тягнуть горизонтально?

Добавлено через 8 минут
Я так чи інакше буду все рівно робити корпусні вулики,є дуже гарне місце вивозити на все літо,там камери вже стоять,не потрібно сильно охороняти(ставок товариша),поряд невеликий лісок,це захист від вітрів,і кругом поля,більше шансів що будуть поблизу медоноси,таскати свої лежаки не має бажання.
Viktor56 на форуме   Ответить с цитированием