Показать сообщение отдельно
Старый 07.05.2023, 15:13   #8
Волкотрубенко
Бывалый
 
Аватар для Волкотрубенко
 
Регистрация: 09.10.2015
Пчелостаж: 20
Пчелосемей: 50+
Ульи: лежаки, многокорпусные 10
Адрес: Одесская обл.
Возраст: 46
Сообщений: 6,477
Сказал(а) спасибо: 3,417
Поблагодарили 11,376 раз(а) в 2,400 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 136
Сказали "Не согласен!" 228 раз(а) в 139 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 1573
Волкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Зараз на пасіці 2023

Цитата:
Сообщение от Юрій Чугай Посмотреть сообщение
На кількість відкачаних ділять тільки мега професіонали , прості люди і на зимувалу можуть порахувати.
Я з Вами згоден! Так як рахую сім'ї один раз, в травні. Скільки їх буде потім, тим паче, від яких я буду качати не маю уявлення. Навіть, не знаю скільки не перезимували.
Справжню майстерність відображає підрахунок на зимувалу. Все інше спотворенні данні. Адже я можу зробить на основі п'яти сімей один медовик і качати тільки з нього. Або пустити в зиму на одну сім'ю три допоможні відводки. Те що Ліза мотивує свою правоту тим що на решту сімей тратиться час та ресурси....не зовсім вірно. Візьмемо наприклад скільки раз оглядала сім'ї вона і я на сьогоднішній день.Може потім вона і качає з усіх наявних вуликів з бджолами, то я тільки в деяких.
__________________
Познай пчел-познаешь весь мир!
Волкотрубенко вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
gardener (08.05.2023), Юрій Чугай (07.05.2023)