Показать сообщение отдельно
Старый 09.09.2023, 07:26   #1212
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 715
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Обо всём и ни о чем...

Як би ж то був рік 1995 -1997 коли ще не було інтернету і власного розуму то це одне. Якщо включити мізки та згадати наступне, то люди з критичним мисленням мають зрозуміти що ніякої зради в період 2005-2007 не було, а навпаки. Це відлік змін. І зараз ми ці зміни бачимо на полі бою.
А тепер давайте згадувати. Гриценко прийняв пост в період страшної дідовщини в армії. З обмеженими фінансами до речі. Ющенка армія взагалі не цікавила. Треба було вкластися в ті фінанси які є. А я нагадаю, щоб вкластися в ті фінанси, армія почала використовувати солдатів як найомний труд. Догляд за коровами та свиньми. 3 патрони за півтора роки служби. І це при тому, що навіть на період 2005 рокі армія має величезні склади озброєння а також величезну кількість рухомого та нерухомого.
Те що юридично міністр оборони не відповідає за продаж, то правда. Але по суті, Гриценко міг збільшити кількість надоїв в армії, та далі нічого не робити. При тому що на росії в цей період проблеми були одинакові що в них що в нас. Але там путін починає тиху мілітарізацію, а у нас і Ющенку і депутатам до армії діла не було. Ходив мейнстрім позаблоковості по країні від кучмівських часів. Люди це розуміли як життя при коту Леопольду. Якщо ми не збираємось нападати, то і на нас ніхто не нападе. І всі будемо жити дружно.
Так от. В мене брат служив в 2005-2007. Зараз отримав серьозне поранення під Бахмутом. І уявляєте? Я про ті часи реформування знаю з перших вуст.
За час його служби викорінили майже повністю дідовщину. Прибрали з армії корів та свиней. А також вдалою на той час, але не реальною у воєнний час була реформа харчування солдатів. Перейшли на частні фірми по харчуванню. Солдатам перестали родичі передавати картошку щоб ті хоч якось вижили за період служби. Скорочується штат під ті фінанси що були.
Продається величезна кількість озброєння, але загалом не більше ніж за попередні роки, бо нагадаю що уряду пофіг на армію. Крутіться як хочете, але на от таку сумму продайте.
Гриценко робить ставку на сучасне повітряне озброєння і продає більше наземних видів озброєння. При тому що в ті роки пройшла перша справжня ревізія всього військового майна. Виявлено хіщенія та порча на великі сумми.
Брат в мене був прикордонником. Не десантником. І то, памятаю дзвонив і розказував як тиждень в полях проходили ученія. І з тих часів стали нормально стріляти, а не 3 патрони.
Гриценко в памаранчевій революції зіграв величезну роль. По суті роль сірого кардинала. Саме він є автором слоганів, та промов ющенка. А ще автором вимог до Кучми під тиском майдану. Бо люди зібрались на майдані, але ніхто не знав що з ними робити крім сценарію велікой октябрьской, з вилами на дворец.
За це і отримав посаду міністра оборони. Але перейшов в опозицію до ющенка.
А тепер порівняйте з іншими міністрами коли армія просто розпилювалась на металобрухт.
І я пишаюсь тим, що я голосував в 2009, 2014м та в 2019му за Гриценка. І буду голосувати знову, але навряд в четверте він буде балотуватись.
Хто ще крім мене може похизуватись такою сталою політичною позицією? А хто є безхребетним створінням яке не те що зараз не боронить батьківщину, а й навіть не ходить на вибори бо всі одинакові, а потім пише безвідповідальні песимістичні фейки? Тіпа проти всіх. Забули? Як завдяки противсіхам Янукович став президентом?
Навіть помах крил метелика впливає на розташування зірок на небі.
Війна йде не просто між Україною та росією. Війна за демократії всьго світу, проти тираній. Тирани як ніколи об'єднанні. А в демократіях на жаль літає дух популізму.
І раз ми воюєм, значить ми живемо в демократії. А думки про те що це не так, вам навіяні вітром пропаганди який дує зі сторони росії. Кожен з нас господар свого життя. А разом ми змінюємо світ.
Пам'ятайте проце.
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
ЯроБа (13.09.2023)