Показать сообщение отдельно
Старый 15.11.2013, 21:58   #988
пасіка
Бывалый
 
Аватар для пасіка
 
Регистрация: 15.11.2013
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 80
Ульи: Дадан 10
Адрес: Україна,Київська обл.
Сообщений: 714
Сказал(а) спасибо: 383
Поблагодарили 1,833 раз(а) в 263 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 347
пасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цена на мед (по регионам)

Вітаю всіх,я тільки вивчаю форум і читаючи цю тему волосся дибом стає від цін на мед...я не думав,що бувають такі ціни на мед(16грн/кг)нехай навіть це оптова ціна!Я мешкаю під Києвом,продаю мед по 85грн за літр,ну якщо літер меду має вагу 1420гр то легко порахувати-60грн/кг,мед справжній(не з сахару),медоносна база в нас невелика.В Росії наприклад за літер меду беруть в середньому 150грн!Чому так низько оцінюється мед в нас?якщо кілограм сахару коштує мінімум 6.50грн!продавати мед за 16грн/кг?
Я думаю в цьому винні самі бджолярі,хороший мед за таку ціну не продадуть,хіба,що з сахару ну і соняшниковий мед я не вважаю за мед,порівнюючи з іншими сортами(різнотрав'я,акація, липа та ж фацелія),так от,ці бджолярі продають мед за смішні гроші,тим самим перебиваючи ціну.
Я не жаліюсь на низьку ціну меду,бо сам продаю по ціні,яка мене влаштовує,мені шкода бджолярів які достойно не оцінені за свій труд.
пасіка вне форума