Показать сообщение отдельно
Старый 18.11.2013, 19:52   #143
vodolej
Архивариус
 
Аватар для vodolej
 
Регистрация: 15.09.2011
Пчелостаж: 36
Пчелосемей: 20
Ульи: лежаки дадан, двухкорпусные дадан
Адрес: Украина, Днепропетровская, Кривой Рог - Макорты
Возраст: 75
Сообщений: 7,928
Сказал(а) спасибо: 5,100
Поблагодарили 14,708 раз(а) в 3,561 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 106
Сказали "Не согласен!" 260 раз(а) в 178 сообщениях
Файловый архив: 64
Закачек: 294
Вес репутации: 2027
vodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Вываривание ульев в парафине

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
мабуть є потреба навести ясність. І з терміном "вентиляція", замінивши його на "повітрообмін
Всеж таки якщо є рух повітря то вважаю це всеж вентиляція і завдяки їй і вконується повітрообмін.

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
Збільшення маси ж після проварювання, до 40%, (залежить від технології), а не зменшення, як тут повідомляли.
Я тако вважаю що головне зрозуміти сам процес.. Я згадую як пропитували лаком електродвигуни для трамваїв. Ротор та якір окремо без підшипників розігрівали до 150 градусів приблизно поті поміщали в камеру в верхню частину ємності а в нижній частині був лак. Потім з ємності-камери відкачували повітря (робили вакуум. Далі ємність перевертали і деталі двигуна ставали затопленими в лак. Далі відкривали клапан і запускали повітря і вже під тиском якого лак заходив глубоко в усі щілини та тріщини.
Думаю що тут є про шо подумати і якось змінити технологію "проварення" дерева в парафіні чи в воску.
Нагрівання виробу перед втопленням звільняє його пори від води. А от про вакуум треба подумати
__________________
Подвергайте все сомнению!
Володимир Іванович Приходько
vodolej вне форума   Ответить с цитированием