Показать сообщение отдельно
Старый 22.11.2013, 11:09   #225
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1088
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в альпийском улье

Медаль дякую за повідомлення про досвід з безвощинного бджільництва.
Я, "молодий" пасічник, (але не любитель меду та бджіл ...), тому цікавлюся безвощинною технологією з таких причин.
1. На сусідньому сайті бджолярів в повідомленні колеги з США прочитав шокуючу як для мене інформацію, - в вощині, (там в них), виявлено біля 30 хімічнїх слідів від агрохімії, і це в них, де діють жорсткі норми та контроль в застосуванні агрохімії. Що діється в нас з застосуванням агрохімії, мабуть і писати нетреба, якщо незабувати додаткове наше поливання біпіном. Про вощину теж питань "нємає", напів кустарне виробництво, з купленими санітарними дозволами.
3 проведення детального аналізу вощини, мабуть таж картина.
Американські бджолярі і їм "співчуваючі" вирішили цю проблему просто - пластикова вощина.
Що робимо МИ ?
Повально збільшуємо вал ріпаково-соняшникового меду, з екологічно "незабруднених" районів, (регіонів, це по новій термінології від ПР), і скиглимо із-за низьких закупівельних цін. Скажу правду, я такого меду неїм, хоч в ньому є корисна, фолієва (здається так), кислота, потужний антиоксидант, але невпевнений ,чого більше - кислоти, чи гербіциду який ляють декілька років поряд, при вимозі раз на вісім років!!!
Тому буду пробувати без вощини. А це ше й забезпечить ряд таких переваг.
Можливість сертифікації меду як органічної продукції.
Відмова від наструнення рамок.
Р.S. Ось тут, мабуть МФу, ні, скажу МФВ, І будуть мати перевагу - один корпус яких= двом, трьом рамкам Дадана, що наблизить МФВ до промислового виробництва органічного меду!
верес вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
МедАль (22.11.2013)