Показать сообщение отдельно
Старый 22.12.2013, 20:25   #311
Злой Сашка
Бывалый
 
Аватар для Злой Сашка
 
Регистрация: 27.10.2011
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 19
Ульи: Дадан, многокорпусные ППУ.
Адрес: Украина, Киевская обл.
Возраст: 51
Сообщений: 539
Сказал(а) спасибо: 156
Поблагодарили 1,301 раз(а) в 288 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 14 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 10
Закачек: 0
Вес репутации: 312
Злой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Улей из экструдированного пенополистирола. Утром понадобился - вечером готов.

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
Злой Сашка, тоді допоможіть. бо й справді "вінігрет"!....
Вінігрет проявляєть в головах, лише тому, що хтось закидає в голови людям технологічні нюанси. Нам, як споживачам, це нафіг не потрібно - менше знаєш краще спиш. А ще є таке прислів"я : люди не повинні знати як робиться політика та ковбаса.
Грубо? ТАК.... а як інакше???
Особисто мене цікавить тільки кінцевий "ПРОДУКТ", в як він виготовляється і при якій температурі мені не цікаво. Для цього є технологи в них нехай болить голова. Сапожник должен делать сапоги а пекарь хлеб.
Тепер по суті...
Говорити про матеріали та їх властивості потрібно лише в порівнянні "ЩОСЬ" і "ЩОСЬ". Дерево і ППУ, дерево і ППС, дерево і ЕППС, ППУ і ЕППУ. Давайте не будемо забувати що:
1. теплопровідність залежить від щільності.
2. можливістю утримувати вологість в середині матеріалу.
3. наявність повітря в матеріалі, а саме як зформовані повітряні пустоти. Закрита-відкрита капсула чи ні, який їх розмір.
От посилаючись на ці 3-и пункти і порівняйте їх між собою.
А що стосується досвіду то це совдеповські стереотипи. Я знаю пасічників , які мають по 100 сімей і 40 років стажу, а що таке протиройові методи - нуль повний. До всього ще й про виведення маток ні сном ні духом.

Добавлено через 6 минут
Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
...теплопровідність штучних матеріалів алежить від співвідношення повітря -матеріал, тобто наскільки багато в теплоїзоляторі знаходиться повітря що і є щільністю, тож великої різниці по теплопровідності при однаковій щільності мабуть небуде...
Різниця буде. Порівняйте дерево (має властивість намокати та довго утримувати вологу) та ППУ , ППС ( де закрита капсула повітря і вологу не утримує)
В порівнянні ППУ і ППС - виграє ППУ, бо капсула з повітрям має набагато менший розмір.
__________________
Якщо вовка годують ноги, а мене бджоли, то хто тоді Я???
Злой Сашка вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dimitr (22.12.2013), pr1zZ (23.12.2013), vodolej (22.12.2013), Анатолій М (10.08.2023), Дет Котэ (23.12.2013)