Показать сообщение отдельно
Старый 26.12.2013, 09:07   #156
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,419
Сказал(а) спасибо: 7,828
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1088
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Максимальное использование взятка с акации

Цитата:
Сообщение от pr1zZ Посмотреть сообщение
Человек может он и хороший, но сильно упертый и гордый.
pr1zZ, пишу це, з повагою до Вас, як до людини яка до кінця відстоює свою думку (знання), але разом з тим скажу що Ви і
МЭД, "діти" однієї мамки - істини, і завдяки таким, кінець -кінців ми її будемо знати, адже істина народжується в суперечці.
Для мене наприклад гірше коли розмова "тече" по поверхності, а болото дрімає , і така тиш-да благодать, що з часом починає пахнути затхлим.(застоєм).
П.С. І всеж таки до теми "Максимальное использование взятка с акации", мене це дуже цікавить по прстій причині, його ціна, а як його взяти -хочеться по максимому.
Два роки підряд на своїх неповноціних сім"ях з застосуванням ел/підігріву мені, пока думаю, що дилетанту, вдється,(з сім"ї 4,5 до 5 кг бджіл, на стаціонарі, до масива акації в 10-15 га майже 3км),мати 11 -12 літрів меду з акації, але в серйоз пока цим я ще не займався, все пока попутньо, та в пошуку своєго стилю. Тому стандартні прийоми в поєднанні з прогресом думаю дадуть результат.

Последний раз редактировалось верес; 26.12.2013 в 09:23.
верес вне форума   Ответить с цитированием