Показать сообщение отдельно
Старый 15.01.2014, 18:06   #1113
P4ELOVOD
Бывалый
 
Регистрация: 10.05.2013
Пчелостаж: 9
Пчелосемей: 5
Ульи: Лежак (20-24 рамки)
Адрес: Украина, Киевская обл. пгт Калиновка
Возраст: 61
Сообщений: 4,550
Сказал(а) спасибо: 5,468
Поблагодарили 4,498 раз(а) в 1,013 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 49
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 23 сообщениях
Файловый архив: 8
Закачек: 0
Вес репутации: 814
P4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Так снігом засипало,і що,багато пасічників самі засипають,чим можна допомогти,кормами забезпечив,вентиляцію зробив,що ще треба,поясніть,а то недоганяю,ось пасіка взимку.(прошла зима)
От Ви пане Ворон і чудна людина.Всі початківці допускаються помилок, і Ви не виключення, але свої помилки вже забуті з роками. "Якщо в моєї Параски нема прищика на попі, то і у всіх остальніх не повинно бути" Як що щось в зимку трапиться і сім*ї потрібна допомога, а зухвалий на всі сторони пасічник не зможе надати цеї допомоги, то це дуже зазнайкуватий пасічник.( наприклад замінити корм, обпісяний тими ж мишами) Але з вами дискусію не можливо вести, бо Ви переводите тільки в одну площину, Я все роблю вчасно, правільно, безпомилково, найкраще за всіх, а те що робить хтось то він робть не правільно, або взаглі не так тільки тому, що він не Я, або не робиш як Я то не розумію. Вибачте але склалося таке враження.Бо все буває у початківців, а Ви їсти, ходити, пити, та пасічникувати почали одночасно, складається таке враження

Последний раз редактировалось P4ELOVOD; 15.01.2014 в 18:11.
P4ELOVOD вне форума  
Пользователь сказал cпасибо: